HAKKIMIZDA

KURULUŞ

2004 yılında Akdoğan Otomotiv ismiyle Bursa'nın Yıldırım ilçesinde ilk üretim faaliyetlerine başlamıştır. Firmamızın kurucusu olan Halil Usta, otomotiv ve üretim sektörlerinde uzun yıllar hizmet vermiş ve yaklaşık 30 yıllık bir tecrübenin ardından kendi firmasını kurmuştur.

NELER YAPIYORUZ?

Akdoğan Otomotiv, Türkiye ve Dünya pazarındaki bir çok yerli ve yabancı marka araçlar için yan sanayi cam kriko mekanizmaları, cam kriko mekanizma yedek parçaları ve tamir takımları üretmektedir.

%100 YERLİ

Üretimlerinin yaklaşık %90'lık bir kısmını kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamız, ilerleyen dönemlerde bu oranı %100'e çıkarmayı hedeflemektedir. Firmamız yedek parça tasarım ve üretim faaliyetlerinin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

MÜŞTERİ KİTLESİ

Akdoğan Otomotiv yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile üretim faaliyetlerini hızlandırmış, bu sayede geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır.

GÜNÜMÜZ

Her geçen gün üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmış ve siz saygıdeğer müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 2011 yılında Bursa Nilüfer Küçük Sanayi Sitesi'ndeki yeni adresine taşınmıştır. Üretim faaliyetlerine burada da devam etmiş, en kaliteli ürünleri piyasaya sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir.